Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny, 1 314 m2, Spławy Drugie

Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny na sprzedaż, Spławy Drugie

Cena: 900 000 PLN

685 PLN/m2

Wioleta Niedźwiedź
Tel.kom.: 531693177
Telefon: 795083722
adremnieruchomoscikrasnik@gmail.com

Opis

Na sprzedaż prosperujący zakład przetwórstwa mięsnego zlokalizowany w woj. lubelskim na przedmieściach Kraśnika. W ofertę wchodzi sprzedaż całej, działającej firmy, w której skład wchodzi m.in.:

• murowany budynek produkcyjny wybudowany w 1995 roku o pow. całkowitej 1314 m². Budynek od podstaw był budowany pod działalność przetwórstwa mięsnego, posiada dostęp do sieci energetycznej (trafo), 2 własne ujęcia wody, własna oczyszczalnia biologiczna, ogrzewanie, chłodnie, agregat prądotwórczy. W 2005 roku budynek przeszedł kapitalną modernizację dostosowującą go do wymogów UE
• działka o powierzchni ok. 1,5 ha i wymiarach 75 m na 193 m. Nieruchomość została ogrodzona, wytyczono na niej plac utwardzony, posiada oświetlenie oraz monitoring, dodatkowo na parceli znajduje się kilka mniejszych budynków pomocniczych
• ok. 40 doświadczonych pracowników z kilkunastoletnim stażem pracy
• 2 sklepy firmowe w Kraśniku
• tabor 12 samochodów dostawczych
• kontakty do dostawców i odbiorców
• obsługa serwisowa
• know-how - właściciele firmy mogą zapewnić kilkumiesięczną pomoc przy wdrożeniu do biznesu

Dogodna lokalizacja - zakład znajduje się na przedmieściach Kraśnika, 5 km od centrum, 400 m od drogi krajowej, wśród terenów niezabudowanych - bez sąsiadów. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Zakład posiada aktualne wszystkie zgody oraz pozwolenia, istnieje możliwość obsługi rynków unijnych. Na sprzedaż jest cała, działająca firma z wyrobioną na regionalnym rynku marką, dodatkowo właściciele zapewniają pomoc przy wdrożeniu do biznesu, dlatego oferta stanowi ciekawą propozycję nie tylko dla inwestorów z branży.Możliwe przejscie spółki z dopłatą.Cena dotyczy dopłaty przy całkowitym przejęciu spółki wraz z obowiązaniami min kredytu obrotowego na dobrych warunkach.

W przypadku zakupu całego przedsiębiorstwa cena wynosi 2 350 000 zł do rozsądnej negocjacji.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WIRTUALNĄ PREZENTACJĄ - ZOBACZ NIERUCHOMOŚĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! Link do wizualizacji zamieszczono poniżej:

https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRKXT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI
Pracujemy dla Państwa od 9.00 do 17.00, w Kraśniku przy ul. Szpitalnej 11. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami.
Nasze biuro daje bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. Weryfikujemy dokumenty i organizujemy wszelkie czynności związane z finalizacją transakcji. Dodatkowo pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego.

Szczegóły

Numer oferty 4710252
Typ oferty Obiekt - obiekt przemysłowy / produkcyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 900 000 PLN
Cena za m2 685 PLN
Liczba pięter 1
Powierzchnia 1 314 m2
Powierzchnia działki 15 000 m2
Miejscowość Spławy Drugie
Województwo LUBELSKIE
Powiat kraśnicki
Gmina Kraśnik (gw)

Film do oferty